Yorgan ve Battaniye Yıkama

Yorgan ve Battaniye Yıkama

Yorgan ve battaniye yıkama

Ev veya işyerlerinizde kullandığınız yorgan ve battaniyelerinizi antibakteriyel, insana veya doğaya zarar vermeyen ürünlerimiz ile son teknoloji sanayi tipi çamaşır makinelerimizde hijyenik bir şekilde yıkıyoruz. Yorgan ve battaniye yıkama işlemlerinde bir çok önemli faktör bulunmaktadır. Birincisi yıkama esnasında kullanılan temizlik ürünleri sağlığa zarar vermeyen ürünlerden seçilmesi gerekmektedir. İkinci ve yine çok önemli bir konu olan yıkanan battaniye ve yorganlarınızın en detaylı şekilde temizlenmesidir. Dolayısıyla firma seçimi yaparken en önemli dikkat edilmesi gereken konular bunlardır. İşlerini doğru şekilde yapmayan firmalar, gönderdiğiniz eşyalarınıza telafisi mümkün olmayan hasarlar verebilmektedir.

Ankara yorgan yıkama fabrikası

Son teknoloji çamaşır makinelerimizde, hijyenik şartlarda tüm yorganlarınız yıkanmaktadır. Tüm yorgan, battaniye gibi eşyalarınız özenle güneş ışığına maruz kalmadan kurutulmaktadır. İşlemi biten ve kurutulan tüm eşyalarınız ambalajlanarak servis araçlarımıza yüklenir.

Neden Filiz ?

1987’den bugüne edindiğimiz tecrübe ve bilgimizle Ankara’da halı yıkama, yerinde koltuk yıkama, halı tamiri, halı overlok, yorgan ve battaniye yıkama, makine halı yıkama gibi hizmetler veriyoruz. 33 yıllık geçmişimiz de kalite politikalarımızı esas alarak müşteri memnuniyetine dayalı bir sistem ile yolumuza devam ediyoruz. Sizlere hizmet etmekten gurur duyuyoruz.

yorgan yıkama

Ankarada yorgan yıkama

Antibakteriyel olarak kullandığımız ürünler ile yorganlarınıza zarar vermeden, yapı ve dokusuna uygun olarak işlemler yapıyoruz. Yorgan yıkama işlemlerinden sonra sıfır hissiyatı alabileceğiniz gibi, aldığınız hizmetten memnun kalmanız için elimizden geleni yapıyoruz.

Ankara yün yorgan yıkama

Yıkaması diğer yorgan türlerine göre farklı tekniklerle uyguladığımız yün yorgan yıkama hizmetlerimiz ile, gönül rahatlığıyla bize güvenebilirsiniz. Sağlık standartlarına uygun ürünlerimiz ile, detaylı bir şekilde temizlik hizmeti veriyoruz.

Yorgan yıkama fiyatları ankara

Kalite standartlarımıza uygun olarak temizlenen yorgan ve battaniyeleriniz, yine kalite politikalarımız gereğince uygun fiyata en iyi hizmeti sunabilmek adına hizmetler veriyoruz. Detaylı bilgi için iletişim numaralarımızdan bize ulaşarak merak ettiğiniz soruları sorabilirsiniz. Aşağıdaki formlarımız aracılığıyla iletişim bilgilerinizi bize ileterek, ekiplerimizin sizi aramalarını sağlayabilirsiniz. Daha önce bize sorulan bazı soruları, sıkça sorulan sorular sayfamızda yanıtladık. Dilerseniz göz atabilirsiniz.

Battaniye yorgan yıkama ankara

Tüm ankara bölgelesi için battaniye ve yorgan yıkama hizmeti veriyoruz. Binlerce referansımız ile 33 yıldır Ankara halkına hizmet ediyoruz. Kalitenin tesadüf olmadığını biliyoruz ve kaliteyi sürekli arttırmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Sosyal Medya

Facebook hesabımızdan bizleri takip edebilir ve sorularınızı iletebilirsiniz.

Open chat