Yerinde Koltuk Yıkama

Yerinde Koltuk Yıkama

Yerinde koltuk yıkama

Kirlenen ve artık yıkanması gereken koltuk, koltuk takımları için yerinde koltuk yıkama hizmeti veren Filiz halı yıkama, tüm koltuk ve koltuk gruplarınız için son teknoloji cihazlar ile, antibakteriyel, insan ve doğaya zarar vermeyen ürünler kullanmaktadır. Derinlemesine temizlik seçeneği sunarak, tüm mikroskobik oluşumlar dahil en detaylı koltuk temizliği hizmeti ile yıllarca binlerce kullanıcısına hizmet etmiştir ve etmektedir.

Yerinde koltuk yıkama ankara

Koltuk temizliğinde en temel özellik olan, kullanılan malzemelerin kalitesi ve etkisidir. Bu malzemelerin koltuklarda yıpranma ve diğer deformasyonlara mahal vermeden işlevini yapması gerekmektedir. Ayrıca kullanılan malzemeler kimyasal bazlı olursa insan sağlığına da ciddi etkileri bulunmaktadır. Filiz halı yıkama tamamen antibakteriyel, bitkisel bazlı ürünler ile koltuklarınıza zarar vermeden, kısa süre içerisinde koltuk yıkama hizmeti vermektedir. Daha önce bizlere sorulan soruları, sıkça sorulan sorular sayfamızda yanıtladık. Dilerseniz göz atabilirsiniz.

Neden Filiz ?

Filiz halı yıkama, 1987′ den bugüne tecrübesi ile insan ve doğaya zarar vermeyen antibakteriyel temizlik ürünleri kullanmaktadır. Deneyimli ve kalifiyeli uzman personelleri, son teknoloji cihazları ile müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler vermektedir. Güvenle ve gönül rahatlığıyla bizi seçebilirsiniz. Tüm Koltuk yıkama hizmetlerimiz garantili olup, müşteri memnuniyeti esas alınmaktadır. Filiz kalite politikalarına göre yapılan işlemler, kusursuz ve kullanıcıya hitap edecek şekilde yapılmaktadır. Daha fazla bilgi için iletişim kanallarımızdan bizimle iletişim kurabilirsiniz. Dilerseniz aşağıdaki formlarımız aracılığıyla, iletişim bilgilerinizi bize iletebilirsiniz. Ekiplerimiz kısa süre içerisinde sizinle iletişime geçecektir.

yerinde koltuk yıkama

Ankara yerinde koltuk yıkama

Ankara yerinde koltuk yıkama denildiğinde, ilk akla gelen isimlerden olan Filiz halı yıkama ile kaliteli hizmeti uygun fiyatlar ile yaşayabilirsiniz. Bizlere iletişim kanallarımızdan kolayca ulaşabilirsiniz. Dilerseniz aşağıdaki iletişim formlarımızı kullanarak bize iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Ekiplerimiz kısa süre içerisinde size dönüş sağlayacaktır.

Ücretsiz Servis

Tüm koltuk yıkama hizmetlerinde, ücretsiz servis seçeneği sunulmaktadır. Koltuk yıkama hizmetlerinde servis fiyatı, yıkama fiyatlarına dahil edilmemektedir. Tüm ankara bölgelerine servis seçeneğimiz mevcut olup, belirtilen saat ve tarihler de teslim alım ve teslimat yapabilmekteyiz.

Tavsiye

Hizmet verdiğimiz 33 yılda, hizmet alan kullanıcılarımız özenle diğer çevrelerine bizi tavsiye etmektedir. Siz de bizden ilk defa hizmet alacaksanız, gönül rahatlığıyla sonrasında bizi çevrenize de tavsiye edeceğinizi söyleyebiliriz.

Sosyal Medya

Facebook hesabımızdan bizleri takip edebilir ve sorularınızı iletebilirsiniz.

Open chat