Store ve Zebra Perde Yıkama

Store ve Zebra Perde Yıkama

store ve zebra perde yıkama

Yıkanması ve kurulanması için özel işlemlerden geçmektedir. Yıkama işlemi sırasında, özel işleme ve dokumalarına zarar vermemek amacıyla, yıkama esnasında dikkat edilmesi gereken bazı kriterler bulunmaktadır. Filiz halı yıkama olarak store ve zebra perde yıkama işlemleri için öncelikle 1 gün boyunca saf ve temiz suda bekletilen perdeleriniz, sonrasında düşük devirler ile titreşim makinalarımız ile tüm kir ve mikroplardan arındırılarak temizlenmektedir. ankara halı yıkama ve store perde yıkama hizmetleri için bize güvenebilirsiniz.

store perde nedir

Mekanizma yardımı ile, özel kumaşların bir boruya sarılarak, yukarı ve aşağı hareket edebilen bir perde türüdür. Standart veya özel ölçülere göre kesilip dizayn edilebilmektedir. Evimizde ve işyerlerimizde genellikle kullandığımız store perdeler, hem güzel bir görüntü, hem de alandan tasarruf sağlamaktadır.

zebra perde nedir

Store perde ile aynı özellik ve mekanizmalara sahip olmakla beraber, farklı model ve şekillerde üretilebilir. En yaygın olarak kullanılan, belirli ölçülerde renkli fon ve devamında şeffaf fonların birleşimi ile oluşturulur. İstenilen özellik ve ebatlarda üretimleri mümkündür. Ülkemizde en çok tercih edilen store perde modelleri arasında bulunmaktadır.

store ve zebra perde nasıl yıkanır

33 yıllık tecrübemiz ve deneyimli kadromuz ile Filiz, daima güvenli ve garantili hizmetler sunmaktadır. Özel antibakteriyel, insana ve doğaya zarar vermeyen ürünlerimiz ile store ve zebra perde yıkama hizmeti veriyoruz. Özel olarak saf suda bekletilen perdeleriniz, ardından düşük devir ve profesyonel titreşim makineleri ile tüm kir ve mikroplardan arındırılır.

Filiz halı yıkama hakkında

Filiz halı yıkama olarak, 1987 den bugüne kazandığımız tecrübe ve bilgimiz ile hizmet veriyoruz. İnsan ve doğaya zarar vermeyen antibakteriyel temizleme ürünleri ile halılarınızı temizliyoruz.

Tüm kalite standartlarımız gereğince, halılarınız evinizden veya işyerinizden ücretsiz olarak teslim alınır. Özenle yıkandıktan sonra, kurutma ve antibakteriyel arıtma işlemlerinden sonra evinize ücretsiz servis edilir.

Kalite standartlarımız gereğince, şeffaf bilgi alabilir ve halılarınızın durumlarını iletişim bilgilerimiz aracılığıyla takip edebilirsiniz. Ortalama iş süreleri veya sizin belirlediğiniz süreler de teslim alma ve teslimat işlemleri yapılabilmektedir.

Barkod sistemimiz ile halı kayıpları yaşanmamaktadır. Sisteme barkod ile eklenen halılarınız yine barkod ile sizlere teslim edilmektedir. Teslimatta size verilen fiş üzerinden barkod bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Teslim aşamasında personelimize iletmeniz gerekmektedir.

Sosyal Medya

Facebook hesabımızdan bizleri takip edebilir ve sorularınızı iletebilirsiniz.

 

Open chat