Shaggy Halı Yıkama

Shaggy Halı Yıkama

shaggy halı yıkama

Uzun ve sık tüyleri olması sebebiyle shaggy halı yıkama işlemleri, daha çok kir ve toz barındırabileceği için, yıkaması biraz daha farklıdır. Öncelikle toz dolabına atılarak, toz ve diğer mikroorganizmalardan arındırılması gerekir. Toz dolabına atılmadan yıkandığında, tam anlamıyla sonuç vermeyecek ve daha iyi temizlik sonucu alınamayacaktır.

shaggy halı nedir?

İngilizcesi, taranmamış ve tüylü anlamına gelen shaggy halılar, genel olarak uzun tüylü halılara verilen isimdir. Yeni yılların modası olarak adlandırılan shaggy halılar, ev ve işyerlerinize dekoratif bir görüntü sağlamaktadır.

shaggy halı yıkaması nasıl olur?

Filiz halı yıkama olarak, özel toz dolaplarımız ile, tüm mikroorganizmalar ve kirler tamamen arındırılabilmektedir. Sonrasında son teknoloji yıkama cihazlarımız ile, derinlemesine nüfus ederek halılarınız daha iyi bir şekilde yıkanabilmektedir. Garantili shaggy halı yıkama hizmetimiz ile Filiz’e güvenebilir ve kaliteli hizmet deneyimini yaşayabilirsiniz. shaggy halılarınıza özel, bitki özlü şampuanlar ile halıya ve halı dokularına zarar vermeden, doğa dostu yıkama işlemi yapılmaktadır.

 

Filiz halı yıkama hakkında

Filiz halı yıkama olarak, 1987 den bugüne kazandığımız tecrübe ve bilgimiz ile hizmet veriyoruz. İnsan ve doğaya zarar vermeyen antibakteriyel temizleme ürünleri ile halılarınızı temizliyoruz.

Tüm kalite standartlarımız gereğince, halılarınız evinizden veya işyerinizden ücretsiz olarak teslim alınır. Özenle yıkandıktan sonra, kurutma ve antibakteriyel arıtma işlemlerinden sonra evinize ücretsiz servis edilir.

Kalite standartlarımız gereğince, şeffaf bilgi alabilir ve halılarınızın durumlarını iletişim bilgilerimiz aracılığıyla takip edebilirsiniz. Ortalama iş süreleri veya sizin belirlediğiniz süreler de teslim alma ve teslimat işlemleri yapılabilmektedir.

Barkod sistemimiz ile halı kayıpları yaşanmamaktadır. Sisteme barkod ile eklenen halılarınız yine barkod ile sizlere teslim edilmektedir. Teslimatta size verilen fiş üzerinden barkod bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Teslim aşamasında personelimize iletmeniz gerekmektedir.

Sosyal Medya

Facebook hesabımızdan bizleri takip edebilir ve sorularınızı iletebilirsiniz.

 

Open chat