İpek Halı Yıkama

İpek Halı Yıkama

ipek halı yıkama

Yıkaması zor ve zahmetli bir işlem olup, özel teknikler kullanılarak yıkanması mecburidir. Diğer halılara nazaran yıkamasına özen gösterilerek yıkananmalıdır. Kullanılacak malzemelerin, orantısı ve kalitesi önem arz etmektedir. Ankara da 33 yıllık tecrübemiz ile ipek halı yıkama hizmeti veriyoruz.

ipek halı nedir?

Diğer halı çeşitlerine göre en özel halılar arasında bulunan ipek halılar, farklı dokuma şekilleri ile özel iplikler kullanılarak üretilir. Hereke halısı olarakta bilinir. Tüm dünya çapında bilinen bir halı türüdür.

ipek halı yıkaması nasıl olur?

Ankara Filiz halı yıkama olarak İpek halı ve kilimlerinizin zor ve zahmetle dokunan değerli halılar olduğunun bilincindeyiz. Gereğine ve değerine en uygun şekilde ipek halı ve kilimlerinizin güzelliğine hiçbir zarar vermeden ipek halı, kilimlerine uyguladığımız özel yıkama tekniği ve ilaçlarımızla hijyenik olarak garantili bir şekilde temizliyoruz. Ayrıca ipek halı ve kilimlerinize özel yıkama çeşitleri olarak, Altın yıkama, Çay yıkama, Sarartma, Boya alma, tüğlerini inceltme, eskitme gibi işlemleri de yapmaktayız. Tabi ki bütün bunlar istekleriniz doğrultusun da garantili bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Halı yıkama sonuçta canım ne olacak? Deyip geçmeyin. İşi uzmanına bırakın rahat edin.

Filiz halı yıkama hakkında

Filiz halı yıkama olarak, 1987 den bugüne kazandığımız tecrübe ve bilgimiz ile hizmet veriyoruz. İnsan ve doğaya zarar vermeyen antibakteriyel temizleme ürünleri ile halılarınızı temizliyoruz.

Tüm kalite standartlarımız gereğince, halılarınız evinizden veya işyerinizden ücretsiz olarak teslim alınır. Özenle yıkandıktan sonra, kurutma ve antibakteriyel arıtma işlemlerinden sonra evinize ücretsiz servis edilir.

Kalite standartlarımız gereğince, şeffaf bilgi alabilir ve halılarınızın durumlarını iletişim bilgilerimiz aracılığıyla takip edebilirsiniz. Ortalama iş süreleri veya sizin belirlediğiniz süreler de teslim alma ve teslimat işlemleri yapılabilmektedir.

Barkod sistemimiz ile halı kayıpları yaşanmamaktadır. Sisteme barkod ile eklenen halılarınız yine barkod ile sizlere teslim edilmektedir. Teslimatta size verilen fiş üzerinden barkod bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Teslim aşamasında personelimize iletmeniz gerekmektedir.

Sosyal Medya

Facebook hesabımızdan bizleri takip edebilir ve sorularınızı iletebilirsiniz.

 

 

Open chat