Bağlum Halı Yıkama

Bağlum Halı Yıkama

bağlum halı yıkama

Filiz halı yıkama ile halılarınızı güvenle yıkatabilirsiniz. Kullandığımız doğa dostu temizlik ürünleri ve kalifiyeli temizlik personellerimiz ile tüm marka  ve model halılarınız için hizmetinizdeyiz. Ankara bağlum halı yıkama denildiğinde, güvenle filiz halı yıkamayı tercih edebilirsiniz.

Halı yıkama

Evimizin ve işyerlerimizin vazgeçilmezi olan halılarımız, gerek soğuk havalarda koruyucu, gerekse dekoratif anlamda bizlere hizmet eder.  Zamanla halılarımız da biriken, kir, toz ve yıpranmalar kötü bir görüntüye sebep olur ve insan sağlığına etki etmeye başlar. Sonrasında halı yıkama işlemleri ile halılar, ilk haline uygun şekline gelir ve daha temiz bir görüntü sunar. Yıkama işlemleri esnasında, kullanılan ürünler çok önemlidir. İnsana ve doğa sağlığına etki eden ürünler kesinlikle kullanılmamalıdır. Yine bu ürünlerin kullanımından dolayı halılarda deformeler, solmalar ve çürümeler olabilir. Bu aşama da firma seçimi önem arz etmektedir.

Neden Filiz?

Filiz olarak 1987 yılında başladığımız halı hizmetlerin de kalifiyeli personellerimiz ile hizmet veriyoruz. İnsan ve doğa sağlığına zarar vermeyen, bitkisel , antibakteriyel temizlik ürünleri tercih ediyoruz. Kalite standartlarımız gereğince, tüm halı çeşitlerine uygun şekilde temizlik teknikleri uyguluyoruz ve halılarınızı güvenle, garantili şekilde temizliyoruz. Soru ve önerileriniz için çekinmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Aşağıdaki formları kullanarak bize ulaşabilirsiniz. Dilerseniz telefon numaranızı bize ileterek sizi aramamızı sağlayabilirsiniz. Diğer soru, sorun ve önerileriniz için sıkça sorulan sorular sayfasına bakabilirsiniz.

halı yıkama ankara

Ücretsiz Servis Var mı ?

Ankara’nın tüm bölgelerine ücretsiz servis seçeneğimiz bulunmaktadır. Daha fazla soru ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. En çok sorulan soruları yanıtladığımız sıkça sorulan sorular sayfamızı da inceleyebilirsiniz.

Halı yıkama ankara bağlum

Filiz, 1987′ den bugüne tüm ankara bağlum geneline halı temizleme ve diğer halı overlok, halı tamiri, şark köşesi gibi bir çok hizmet vermektedir. Bizimle iletişime geçerek, soru, sorun ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Halı yıkama ankara bağlum fiyat

Filiz, kaliteli hizmeti, en iyi fiyatlar ile buluşturmayı amaçlamaktadır. Daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz aşağıdaki formlarımzı aracılığıyla, telefon numaranızı bırakabilir, ekiplerimizin size ulaşmalarını sağlayabilirsiniz.

Halı yıkama ankara bağlum metrekare fiyat

Halı yıkama işlemlerinde metrekare bazlı fiyatlandırma uygulanmaktadır. Filiz olarak, en makul fiyatlar ile hizmet vermekteyiz. Siz de kaliteli hizmeti en uygun fiyatlar ile almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sosyal Medya

Facebook hesabımızdan bizleri takip edebilir ve sorularınızı iletebilirsiniz.

 

Open chat