Halı Yıkama

Halı Yıkama

Halı yıkama

Evimizin ve işyerlerimizin vazgeçilmezi olan halılarımız, gerek soğuk havalarda koruyucu, gerekse dekoratif anlamda bizlere hizmet eder.  Zamanla halılarımız da biriken, kir, toz ve yıpranmalar kötü bir görüntüye sebep olur ve insan sağlığına etki etmeye başlar. Sonrasında yıkama işlemleri ile halılar, ilk haline uygun şekline gelir ve daha temiz bir görüntü sunar. Yıkama işlemleri esnasında, kullanılan ürünler çok önemlidir. İnsana ve doğa sağlığına etki eden ürünler kesinlikle kullanılmamalıdır. Yine bu ürünlerin kullanımından dolayı halılarda deformeler, solmalar ve çürümeler olabilir. Bu aşama da firma seçimi önem arz etmektedir.

Neden Filiz?

Filiz olarak 1987 yılında başladığımız halı hizmetlerin de kalifiyeli personellerimiz ile hizmet veriyoruz. İnsan ve doğa sağlığına zarar vermeyen, bitkisel , antibakteriyel temizlik ürünleri tercih ediyoruz. Kalite standartlarımız gereğince, tüm halı çeşitlerine uygun şekilde temizlik teknikleri uyguluyoruz ve halılarınızı güvenle, garantili şekilde temizliyoruz. Soru ve önerileriniz için çekinmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Aşağıdaki formları kullanarak bize ulaşabilirsiniz. Dilerseniz telefon numaranızı bize ileterek sizi aramamızı sağlayabilirsiniz. Diğer soru, sorun ve önerileriniz için sıkça sorulan sorular sayfasına bakabilirsiniz.

Halı Yıkama firmaları

Bir çok yıkama firması mevcuttur. Yıkama firmaları seçerken, dikkat edilmesi gereken konu ise, tecrübe ve müşteri yorumları olacaktır. Firma araştırken, en önemli unsur ise firmanın internet sitesinin ne kadar güven vermesi olacaktır. İnternet sitesine önem veren bir firma, yaptığı işi en iyi şekilde ziyaretçilerine anlatmak istemektedir. Çoğu firma gerek personellerinde, gerekse kullandığı temizlik maddelerine dikkat etmeden hizmet vermekte ve sonrasında müşteri memnuniyetini azaltmaktadır. Bu firmalar şunu bilmelidir ki, yaptıkları tüm gereksiz yıkama teknikleri en çok kendilerine zarar verecektir.

halı yıkama

Halı yıkama makinesi

Filiz, son teknoloji halı yıkama makineleri ile hizmet vermektedir. Tüm cihazlarımız halı ve diğer halı ürünlerine zarar vermeden, temizlik seçeneği sunmaktadır. Bu cihazlarımız ile halı yüzeylerinizin en derinlerine nüfus ederek, tüm mikroskobik oluşumlar dahil tüm kir ve tozlar arındırılabilmektedir.

Halı yıkama fiyat

Kalite standartlarımızı uyguladığımız ölçüde, fiyat olarak en iyi fiyatları veriyoruz. Yapılan hizmete karşılık gelen en iyi fiyatları verdiğimizden şüpheniz olmasın. Siz de bizimle aşağıdaki bilgiler aracılığıyla iletişime geçebilir ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Halı yıkama ankara

Filiz, 33 yıldır ankara halı temizleme hizmeti vermektedir. Ankaranın tüm bölgelerine ücretsiz servis imkanıyla beraber tüm ankaraya hizmet etmektedir. Gönül rahatlığıyla halı yıkama ankara denildiğinde, daima bizi tercih edebilirsiniz.

Uygun halı yıkama

Filiz olarak, ankara da verdiğimiz hizmetlerde uygun fiyat garantisi vermekteyiz. Kalite politikalarımız gereğince, verdiğimiz hizmetler tamamen müşteri memnuniyetini yükseltmek ve yapılan işlemlere değer vererek hizmet veriyoruz. Filiz ayrıcalığıyla tanışabilmek için bizimle iletişim kurabilir veya iletişim formlarımız aracılığıyla bize mesaj gönderebilirsiniz.

Sosyal Medya

Facebook hesabımızdan bizleri takip edebilir ve sorularınızı iletebilirsiniz.

Open chat