Ücretsiz Servis

Ücretsiz Servis

Ücretsiz Servis

Halı yıkama ve diğer halı tamiri veya halı overlok işlemleri için Filiz halı yıkama olarak tüm halılarınızı evinizden ücretsiz servis araçlarımız ile alıyoruz. İşlemler yapıldıktan sonra onayınızın ardından evinize yine ücretsiz olarak teslim ediyoruz. Tüm servis işlemlerimiz bilgisayar destekli ortamda barkod sistemi ile güvence altına alınmaktadır. Halı kaybolma v.s durumlarına karşı Filiz halı yıkamaya tam anlamıyla güvenebilirsiniz. Sistemsel çalışma ile bu gibi durumlar kesinlikle yaşanmamaktadır.

ücretsiz servis

Halı yıkama ücretsiz servis

Ücretsiz olarak sunduğumuz halı yıkama servisi ile güvenle halılarınızı bize teslim edebilirsiniz. Filiz halı yıkama olarak zamanında teslimat yapıyoruz. Onayınız alındıktan sonra halı işlemleri bitirilir ve tekrardan aranarak, halınızın ne zaman teslim edileceği sorulur. Randevu işlemi sonrasında belirtilen tarih ve saatlerde halınız evinize, kapınıza teslim edilmektedir.

Filiz halı yıkama hakkında

1987’de kurulan işletmemiz, 33 yıllık tecrübe ve son teknoloji cihazlarımız ile güvenle halı ve halı yıkama hizmetleri vermektedir. Binlerce referansımız 33 yıldır yanınızdayız.

Halı yıkama servis bölgeleri

Ankara içerisinde, aktepe, bağlum, çankaya, çayyolu, dikmen, esat, etlik, keçiören, mamak, pursaklar, şentepe, yenimahalle bölgelerine  yapılmaktadır.

Sosyal Medya

Facebook hesabımızdan bizleri takip edebilir ve sorularınızı iletebilirsiniz.

Open chat