Halı Tamiri

Halı Tamiri

Halı Tamiri

Evlerimizin veya işyerlerimizin en çok kullanılan, belki de en fazla tepkimeye maruz kalan halılarımız, zamanla yıpranır veya solar. Dış etkenlere maruz kalarak, yırtılmalar, sökülmeler veya bilinçli, bilinçsiz şekilde zarar görür. Bu nokta da vazgeçemediğimiz halılar için halı tamiri yapan firmalar arayışına gireriz. Halı tamiri yapılırken dikkat edilmesi gereken bir çok etken bulunmaktadır. En başta halı doku ve rengine uygun iplik ve yünler kullanılmalıdır. Kullanılan ürünlerin kaliteli malzemelerden olması, sonradan oluşacak tekrar bozulmalara karşı önemli bir rol oynamaktadır.

Halı Tamiri Nasıl Yapılır?

Halınızın, rengine, dokusuna ve görünüşüne en iyi şekilde uyacak birinci kalitedeki iplik ve yün materyaller ile çalışma yapılması gerekmektedir. Kullanılacak malzemeler halı yüzeyine, aslını aratmayacak şekilde yapılmalı ve işlem bittiğinde kesinlikle tamirli yüzey kendini belli etmeyecek şekilde dizayn edilmelidir. Bu noktada işi yapacak firma ve ustaların, kalifiyeli ve tecrübeli olması ehemmiyet göstermektedir. Herhangi bir yapılacak yanlış imalatta işlemler en başa geri dönebilir ve müşteri memnuniyeti düşmektedir. Bu nedenle halı tamiri yapan firmalar seçilirken, çok dikkatli ve iyi araştırma yapmak gerekmektedir.

Neden Filiz?

33 yıllık tecrübemiz ile ankara ve diğer illerden gelen tüm halı ve kilimlerinizi özenle tamir ediyoruz. Tüm halı, dokuma halı  ve kilimlerinize uygun renk ve ip kullanılarak yapılan halı tamir işlemleri, garantili olarak yapılmaktadır. Ulus Samanpazarındaki bütün eski halı ve kilim satıcıları bizim firmamız ile çalışmaktadır.

halı tamiri

Halı tamiri ankara

Siz de halılarınıza değer katmak ve garantili işlemler yaptırmak istiyorsanız, uzman personellerimiz ile filiz halı yıkama yanınızda.

Ücretsiz servis seçeneği var mı ?

Evet, tüm halı yıkama, garantili halı yıkama ve diğer halı işlemleri için ücretsiz servis seçeneğimiz bulunmaktadır. Barkod sistemimiz ile verilen tarih ve saatte personellerimiz halılarınızı bulunduğunuz dairenizden teslim alacaktır. İşlemler tamamlandıktan sonra size bilgi verilir. Sonrasında yine vereceğiniz tarih ve saatlerde halılarınızın teslim işlemi gerçekleştirilmektedir. Diğer sorularınız için sıkça sorulan sorular sayfamıza göz atabilirsiniz.

Sosyal Medya

Facebook hesabımızdan bizleri takip edebilir ve sorularınızı iletebilirsiniz.

Open chat