Halı Overlok

Halı Overlok

Halı overlok

Overlok, genel tabir ile dikiş işlemi olup, bir çok alanda kullanılmaktadır. Yaygın olarak kullanılan bir tabir ise halı overlok işlemidir. Halı ve kilim kenarları için kullanılan overlok tabiri ise, tüm halı ve kilimlerinizin kenarlarının yeniden yapılandırılma işlemidir. Bu işlem ile halı ve kilim kenarları yapılandırılarak, yıpranmalar ortadan kaldırılır ve yeni bir görünüm elde edilir. Bu işlem tüm halılara ömrü boyunca bir çok kez uygulanmaktadır. Zira ev ve işyerlerinde en çok kullanılan, dekoratif bir ürün olan halılar zamanla maruz kaldığı durumdan ötürü deformeler baş göstermektedir.

Overlok nasıl yapılır?

Bu aşamada overlok firmaları arasından tecrübe ve güvencesi en yüksek olan firmalar tercih edilmelidir. Zira yapılacak yanlış işlem halılarınızın genel görünüşüne zarar verebilmektedir. Örnekleriyle çok sık olarak karşılaştığımız bu durumların başında, overlok yapılan halıların kısa bir süre sonra tekrardan deforme olmaları ve yırtılmaların görülmesidir.

Neden Filiz?

Filiz olarak, 33 yıllık tecrübemiz ile tüm halı ve kilimlerinize, fabrikamızda orjinal rengine uygun olarak çift mekik tekniğiyle, garantili halı overlok işlemleri yapılmaktadır. Bu saye de halılarınız uzun yıllar boyunca kenarlarında yıpranmalar olmayacak ve sıfır hissini yaşayabileceksiniz. Dilerseniz halılarınızı istediğiniz ölçü ve ebatlarda kestirerebilir ve overlok işlemi yaptırabilirsiniz.

halı overlok

Halı kestirmek istiyorum ankara

Siz de halılarınıza değer katmak ve garantili işlemler yaptırmak istiyorsanız, uzman personellerimiz ile filiz halı yıkama yanınızda. Halı kestirmek istiyorum dediğiniz de Filiz ile garantili halı kesme hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Ücretsiz servis seçeneği var mı ?

Evet, tüm halı yıkama, garantili halı yıkama ve diğer halı işlemleri için ücretsiz servis seçeneğimiz bulunmaktadır. Diğer sorularınız için sıkça sorulan sorular sayfamıza göz atabilirsiniz.

Sosyal Medya

Facebook hesabımızdan bizleri takip edebilir ve sorularınızı iletebilirsiniz.

Open chat