Garantili Halı Yıkama

Garantili Halı Yıkama

Halı temizlik işlemleri oldukça zor, meşakatli, uzmanlık ve titizlik gerektiren süreçlerden oluşmaktadır. Aylar, bazen yıllarca biriken toz, kir ve diğer bakteriyel oluşumlar halılarımıza zamanla daha fazla zarar vererek, halılarımızın yıpranmasına ve bazı durumlarda çürümesine sebep olabilmektedir.

Yaz başı veya bitiminde, halılar genel olarak temizlenir veya temizlik firmalarına verilir. Son zamanda yeni bir iş kolu haline gelen halı yıkama sektörü ise kullanıcılar açısından bir çok memnuniyet veya memnuniyetsizlik durumları oluşturur. Bu durumların başında verilen halıların zamanında teslim edilmemesi veya verilen halıların iyi bir şekilde temizlenmemesinden kaynaklıdır.

Çoğu firma tecrübe ve kalite politikalarını görmezden gelerek, adeta halılara eziyet ederek işlem yapmaktadır. Sonrasında üzülen sadece halı sahipleri olmaktadır.

Tam da bu nokta da, 33 yıllık tecrübemiz ile Filiz halı yıkama olarak, kullanıcılarımıza en iyi hizmetleri veriyor ve tüm kalite standartları gereğince, işlemler uyguluyoruz. Sunmuş olduğumuz tüm halı hizmetlerinde garanti veriyor ve yaptığımız işin arkasında duruyoruz. Bu nokta da kullanıcılarımız almış oldukları hizmeti zahmetsizce alıyor ve uzun yıllar Filiz halı yıkama ile çalışıyor.

 

filiz-garantili-hali-yikama

Garantili halı yıkama nedir ?

halı yıkama işlemleri için tüm kalite politikalarını esas alarak, halılarda yapılan tüm temizlik işlemlerinin antibakteriyel, insan ve doğa sağlığına zarar vermeyen temizlik ürünleriyle yapılmasına ve sunulan hizmetin, hizmet süresinde ve sonrasında kullanıcı yararına olacak şekilde verilmesidir.

Ankara da garantili halı yıkama ?

1987 den bugüne verdiğimiz tüm halı hizmetlerinde, kullanıcı odaklı çalışmalar yaptık ve yıllardır üst düzey kalite politikalarını esas alarak hizmetler veriyoruz. Biz kendimizi sürekli olarak geliştiriyoruz ve kullanıcılarımız için daima en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz.

Ankara da garantili halı yıkama hizmetini kim veriyor ?

Filiz halı yıkama 1 fabrikası ve 2 şubesi ile tüm Ankara geneline hizmet vermekte olup, garantili halı yıkama hizmeti vermektedir.

Filiz, halı yıkama hizmetini hangi ilçeler de veriyor  ve nasıl ulaşabilirim ?

Tüm Ankara bölgelerin de hizmet vermekteyiz. Aşağıdaki kısımdan bize ulaşabilir ve kolayca iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz  iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz.

Sosyal Medya

Facebook hesabımızdan bizleri takip edebilir ve sorularınızı iletebilirsiniz.

 

 

Open chat