Deri Halı Yıkama

Deri Halı Yıkama

Deri halı yıkama

Oldukça tecrübe gerektiren bir konu olmakla beraber, kullanılan temizlik ürünlerinin, halı ve halı dokularına zarar vermeyen ürünlerden olması önem arz etmektedir. Yapılacak en ufak bir hata da halılarınız yanabilir veya yıpranma, solmalar baş gösterebilmektedir.  Deri halı yıkama işlemi için kullanılan suyun kireci ve demiri mutlaka alınmalıdır. Yıkama esnasında kullanılan fırçalar kesinlikle sert olmamalıdır.

Deri halı nasıl yıkanır?

Filiz halı yıkama, 33 yıllık tecrübesi ve kalifiye personelleri ile, deri halılarınızı güvenle ve garantili olarak yıkamaktadır. Kullandığımız antibakteriyel, insana ve doğaya zarar vermeyen bitkisel ürünler ile halılarınıza zarar vermeden temizliyoruz. Titizlikle yapılan bu işlemler, garantili olarak yapılmaktadır. Filiz halı yıkama, sağlamış olduğu tüm servis ve hizmetler için garanti vermektedir. Siz de lütfen sadece bu şekilde garanti veren firmalardan hizmet alınız. Filiz halı yıkama ile kaliteli hizmetin keyfini yaşayın.

Deri halı nedir?

Son yıllarda yaygınlaşarak devam eden deri halı trendi, gün geçtikçe yaygınlaşmaktadır. Genel olarak, yüzlerce parça deriden oluşan ve dana, ceylan, kuzu v.b gibi hayvanların derileri ile üretilmektedir. Özel dikiş teknikleri kullanılarak imal edilen deri halıların yapımı oldukça uğraş gerektiren ve meşakatli süreçlerden oluşmaktadır.

deri halı yıkama

Servis seçeneği var mı ?

Filiz halı yıkama, tüm halı yıkama ve diğer halı overlok, halı tamiri işlemleri için ücretsiz servis seçeneği sunmaktadır. Daha fazla bilgi için, sıkça sorulan sorular sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Sosyal Medya

Facebook hesabımızdan bizleri takip edebilir ve sorularınızı iletebilirsiniz.

Open chat