Çin Halısı Yıkama

Çin Halısı Yıkama

Çin halısı yıkama

Çok narin yapısı olması sebebiyle çin halısı yıkama oldukça zahmetli ve zor işlemlerdir. Yıkama esnasında, insana ve doğaya zarar vermeyen, bitki tabanlı ürünlerin kullanılması önem arz etmektedir. Yapılan bilinçsiz yıkama veya temizleme işlemleri sonrasında çin halılarında renk solma problemleri yaşanmaktadır. Bu nedenle kullanılan tüm temizlik ürünleri büyük bir önem arz etmektedir.

Çin halısı nasıl yıkanır?

Filiz halı yıkama, çin halısı yıkama hizmetinde insana ve doğaya zarar vermeyen, bitkisel ürünler ile yıkama işlemleri yapmaktadır. 33 yıllık tecrübesi ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleri ile Ankaraya hizmet etmektedir. Çin halı yıkama denildiğinde aklınıza daima Filiz halı yıkama gelmesi için sürekli çabalıyoruz.

Çin halılarını kesinlikle profesyonel olmayan kişilere veya tecrübesiz halı yıkama firmalarına yıkatmamanızı tavsiye ediyoruz. En küçük bir renk probleminin bile düzelmesi imkânsızdır. Ayrıca bu halılar çok pahalı halılardır. Müşterilerimize çok iyi araştırma yapmadan Çin halılarını yıkatmamalarını tavsiye ediyoruz. Çin halılarının temizliğinde kullanılan halı şampuanı uygun şampuan değilse halı yanabilir. Temizleme malzemesinin natürel olması gerekir. Çok etkili olarak kabul edilen leke çıkarıcılar kullanılırsa halı çamaşır suyu kullanılmış gibi bozulabilir.

Servis seçeneği var mı?

Filiz halı yıkama, tüm halı yıkama ve diğer halı overlok, halı tamiri işlemleri için ücretsiz servis seçeneği sunmaktadır. Daha fazla bilgi için, sıkça sorulan sorular sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Çin halısı nedir?

Bizim ısparta halılarına benzeyen çin halısı, ısparta halılarından farklı olarak deve tüyünden üretilmektedir. Kök boyası ile tüyler boyanarak yün elde edilir. Elde edilen yünler ile çin halısı yapılmaktadır.

çin halısı yıkama

Sosyal Medya

Facebook hesabımızdan bizleri takip edebilir ve sorularınızı iletebilirsiniz.

Open chat